Akü Takviyesi Kaç Dakika Sürer?

Akü Takviyesi Kaç Dakika Sürer?

19 Kasım 2023 AKÜ TAKVİYE 0

Akü takviye işleminin süresi yapılan takviye türüne göre değişir. Araç 12 Volt ise bağlantı süresi 2-6 dakikadır. Bu profesyonel hizmette 1dk gibidir. Booster cihaz yardımı ile profesyonel ekip ve teçhizat var ise bağlantı saniyelerle sınırlıdır.

Booster ile takviye ise hem aracınız için daha güvenli hem de kısa sürede tamamlanan bir işlemdir. Aracınızın Booster gibi profesyonel ve sağlam cihazlar ile çalışmaması ancak başka arızanızın olması ile mümkündür.

Akü Takviye işlemi 24 Volt araçlarda daha uzun zaman alabilmektedir. Harici İki akü yada 24volt özel booster ile takviye edilmesi gerekli bir işlemdir. Akü bağlantıları ve akü güç aktarımı ortalama 5-10dk arası sürmektedir.

Genel olarak akü takviye isi işlemi 5-15 dk gibi sürelerde tamamlanabilir. Ama akü arızası ve buna benzer sebeplerden dolayı işlem süresi değişebilir.

Bi Takviye olarak gerek 24volt Araç Akü Takviyesi, gerek 12 Volt araç akü takviye işlemimiz, akü ölçümü ve şarj dinamo ölçümü işlemimiz 5-10dk arasında sürmektedir.

İlk olarak akü ölçümünüz yapılır, takviye işlemine geçilir, araç Marş yapar ve çalıştırılır. Akabinde Şarj dinamo ölçümü yapılarak akü ve şarj durumunuz tamamen incelenmiş olur akü takviye işlemi tamamlanır.

Akü Takviye hizmeti detayları için;

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir